Jak znaleźć dobry hotel w Gdyni?

Od dwóch lat pracuję jako asystentka prezesa, dlatego bardzo cieszę się, że należę do osób dobrze zorganizowanych. Gdybym taka nie była to nie mogłabym pracować w tym zawodzie. Mój szef jest wymagający, ceniący sobie punktualność oraz pracowitość. Nie raz zostaję w pracy do późnych godzin i pomagam mu w różnorodnych zadaniach.

Na co zwrócić uwagę przy wyborze hotelu?

hotel gdyniaSzef postanowił, że za równy miesiąc ma się odbyć szkolenie w Gdyni. Miała na niego jechać większość pracowników, dlatego moim zadaniem było znaleźć odpowiedni hotel Gdynia jest pięknym oraz bardzo urokliwym miastem, który znałam praktycznie od urodzenia. Bez większego problemu wybrałam hotel, po czym poinformowałam prezesa, że sprawa została załatwiona. Z własnego doświadczenia należy sprawdzić przede wszystkim, jakie opinie wśród gości posiada dany hotel oraz wyznaczyć mniej więcej pieniądze, które możemy wydać na nocleg. Kolejną ważna informacją, którą musimy znać to jest liczba pokoi, która nas interesuje. Tak, jak w moim przypadku, powinniście wiedzieć czy powinniście interesować się noclegiem z wyżywieniem. Jeśli to szef płaci to musicie zapytać o każdy szczegół, ponieważ to firma płaci, a nie wy z własnej kieszeni. O każdy szczegół musicie zapytać, żeby w razie czego znać odpowiedzi na pytania, w przypadku pytań recepcjonisty podczas rozmowy telefonicznej. Zmniejszyć koszt takiej delegacji można poprzez wynajęcie pokoi bez łazienek oraz wynajęcie kilkuosobowych pokoi, na przykład dla mężczyzn osobno i dla kobiet osobno.

Myślę, że również dobrze byłoby zorientować się, jak to wygląda w przypadku parkingu na terenie hotelu. Jeśli jest to delegacja to możliwe, że będzie potrzebny wam dostęp do internetu, więc także o taką informację można poprosić. W każdym razie przede wszystkim należy pamiętać, że to szef za wszystko płaci, więc dobrze jest mieć możliwość zmniejszenia mimo wszystko kosztów.