Jak działa Hurom One Stop?

Zdrowy styl życia oraz wszystko, co z tym związane, jest teraz na absolutnym topie. Producenci żywności i suplementów diety, prześcigają się w pomysłach na sprzedawanie ludziom wątpliwej jakości towarów. Dlatego najlepsze jest to, co otrzymujemy od natury. 

Wyciskarki do soków firmy Hurom

hurom one stopBardzo ważnym elementem diety, osoby dbającej o zdrowe odżywianie są soki. Zarówno te owocowe, jak i warzywne. Mamy wtedy do wyboru codzienne ich kupowanie lub robienie ich na własną rękę. Oczywiście druga opcja jest zdecydowanie bardziej korzystna, a przede wszystkim mamy wtedy pełną kontrolę nad składem i jakością soku. Żeby zrobić dobry sok, niezbędna nam będzie porządna wyciskarka. Na szczęście mamy na rynku spory wybór tych urządzeń. Jedno z nich wybija się jednak na czoło tego wyścigu. To Hurom One Stop, czyli sprzęt absolutnie innowacyjny w dziedzinie wolnoobrotowego wyciskania soków. Technologia One Stop,umożliwia przygotowane soku o idealnej konsystencji i bez tracenia witamin oraz minerałów. Wydajność i jakość tej wyciskarki, pozwalają jej na dzierżenie palmy pierwszeństwa w swojej klasie. To sprzęt inny niż wszystkie i warto w niego zainwestować. Koszt Hurom One Stop to niewiele ponad tysiąc złotych. To bardzo niewiele biorąc pod uwagę jakość urządzenia, ilość trybów oraz perfekcyjny design, dzięki któremu ta wyciskarka może być używana nawet w restauracjach, cukierniach, czy cocktail – barach. One Stop cechują podwójne sita cedzące, prawie sto obrotów na minutę, mocny silnik oraz fakt, że nie podgrzewa soku wskutek jego działania.

Wyciskarka Hurom posiada duży, prawie dwulitrowy zbiornik na sok oraz duży wsad na owoce, dzięki czemu można je wrzucać w całości. To bardzo wygodne rozwiązanie, dzięki któremu oszczędzamy czas. Producent daje dożywotnią gwarancję na silnik.